MENU DOSTĘPNOŚCI
KONTRAST
ZWIĘKSZ CZCIONKĘ NA STRONIE
POMNIEJSZ CZCIONKĘ NA STRONIE
Biuletyn Informacji Publicznej O Biuletynie Strona gіуwna Strona www.opatowek.pl

Wybory Parlamentarne RP - 25 października 2015


Technika głosowania - wybory do Sejmu RP - plakat.
Pobierz

Technika głosowania - wybory do Senatu RP - plakat.
Pobierz

Multimedialne materiały informacyjne Państwowej Komisji Wyborczej:
Termin i technika głosowania
Głosowanie korespondencyjne
Głosowanie korespondencyjne (wersja animowana)
Uprawnieni do głosowania
Wyborcy niepełnosprawni
Wyborcy niepełnosprawni (wersja animowana)
Głosowanie za granicą
Głosowanie za granicą (wersja animowana)
Technika głosowania Sejm
Technika głosowania Sejm (język polski migowy)
Technika głosowania Senat
Technika głosowania Senat (język polski migowy)
Kanał YouTube Państwowej Komisji Wyborczej (wszystkie materiały filmowe)

Informacje Obwodowych Komisji Wyborczych z dnia 8 października 2015 r. w sprawie składów Obwodowych Komisji Wyborczych.
Pobierz

Ogłoszenie w sprawie udostępnienia spisu wyborców.
Pobierz

Informacja Wójta Gminy Opatówek z dnia 5 października 2015 r. o składach osobowych obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.
Pobierz

Zarządzenie Nr 58/2015 Wójta Gminy Opatówek z dnia 5 października 2015 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych.
Pobierz

Informacja Wójta Gminy Opatówek o uprawnieniach osób niepełnosprawnych uprawnionych do udziału w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.
Pobierz

Wniosek o dopisanie do spisu wyborców w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.
Pobierz

Wniosek o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania.
Pobierz

Wniosek o dopisanie do spisu wyborców wyborcy niepełnosprawnego - zmiana lokalu.
Pobierz

Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania.
Pobierz

Zgoda na przyjęcie pełnomocnictwa do głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.
Pobierz

Obwieszczenie Okręgowej Komisji Wyborczej w Kaliszu z dnia 28 września 2015 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w okręgu wyborczym nr 36.
Pobierz

Obwieszczenie Okręgowej Komisji Wyborczej w Kaliszu z dnia 28 września 2015 r. o zarejestrowanych kandydatach na senatora w wyborach do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w okręgu wyborczym nr 96.
Pobierz

Obwieszczenie Okręgowej Komisji Wyborczej w Kaliszu z dnia 28 września 2015 r.
Pobierz

Obwieszczenie Wójta Gminy Opatówek z dnia 15 września 2015 r. o numerach oraz granicach stałych obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.
Pobierz

Komunikat Okręgowej Komisji Wyborczej w Kaliszu z dnia 8 września 2015 r. w sprawie składu Okręgowej Komisji Wyborczej w Kaliszu.
Pobierz

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 24 sierpnia 2015 r. o okręgu wyborczym w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.
Pobierz

Komunikat Wójta Gminy Opatówek z dnia 23 lipca 2015 r. o miejscach na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych.
Pobierz

Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 17 lipca 2015 r. w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Kalendarzem Wyborczym.
Pobierz

Kontakt: bip@opatowek.pl Data ostatniej aktualizacji: 11.08.2022 13:28:05